Ako to funguje

Portál vymenicka.sk ponúka priestor pre výmenné (barterové) a peňažné obchody.

Výmenné inzeráty sú prehľadne zoradené do kategórií kvôli jednoduchej orientácii. Pred vložením nového inzerátu nie je potrebná registrácia a užívanie portálu je bezplatné. V prípade že sa na portáli bezplatne registrujete, získate o všetkých svojich inzerátoch lepší prehľad a možnosť jednoducho upravovať všetky svoje inzeráty z jedného miesta.

Pri vložení inzerátu si vyberte o aké veci máte záujem aby ostatní vedeli čo vám môžu ponúknuť. Ak sa chcete nechať prekvapiť tak neuvádzajte žiadnu konkrétnu vec a môžete čakať najrôznejšie ponuky od ostatných. Po pridaní inzerátu dostanú neregistrovaní užívatelia automatický email ktorý obsahuje údaje potrebné na neskoršie zmazanie alebo na úpravu inzerátu.

Ak ste na strane kupujúceho, prehliadajte kategórie inzerátov, nájdite si vec  alebo službu ktorú potrebujete a dohodnite si podmienky výmeny prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Ak sa stane že tovar ktorý chcete je hodnotnejší ako vec ktorú ponúkate, môžete rozdiel v hodnote vyrovnať peňažným doplatkom.

Úspešné obchody sú založené na komunikácii so správnymi ľuďmi v ten správny čas, je už len na vás vložiť inzerát a osloviť tých správnych ľudí aby ste získali presne to, čo práve teraz chcete a potrebujete.

 

STAY CONNECTED
vymenicka.skFacebook
YouTube
INVERSE | enjoy in peace